УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Помер друг України!”: Володимир Кличко зробив гучну заяву

27/08/2018
“Помер друг України!”: Володимир Кличко зробив гучну заяву

Легендарний український боксер Володимир Кличко не зміг пройти повз звістки про смерть американського сенатора Джона МакКейна.

На своїй сторінці в Instagram спортсмен поділився раритетним знімком з політиком, супроводивши його підписом.

"Сенатор Джон МакКейн був героєм, справжнім воїном і фанатом боксу з певною метою. Він змінив спорт на краще за допомогою "Акту Алі", також він був хорошим другом для України. Спочивай з миром, чемпіон", – написав під фото Володимир Кличко.

Нагадаємо, що після 8 років стосунків Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі вирішили розійтись. 3-річна донечка Кайя Євдокія не стала тим чинником, який повпливав би на рішення зіркової пари. Та інсайдер видання People переконаний, що у ЗМІ дещо перебільшили інформацію, відтак пара невдовзі може знов відновити стосунки.

Нагадаємо також, у серпні минулого року Володимир Кличко оголосив про завершення професійної боксерської кар'єри.

Якою вона була, можна зрозуміти на підставі однієї цифри – в статусі чемпіона світу в суперважкій вазі українець пробув рівно 12 років.
 

 

Senator John McCain was a hero, a true warrior and I'm grateful to say a boxing fan with a purpose. He changed the sport with the "Ali Act" for the best, he also was a dear friend of Ukraine! R.I.P. Champ 🙏

Допис, поширений Wladimir Klitschko (@klitschko)