Помилка, що коштувала перемоги: “Ворскла” програла в першому матчі сезону

26/07/2018

«ВОРСКЛА» через помилку воротаря програла «ДИНАМО» у першому матчі сезону. Команда Василя Сачка нічого не змогла протиставити гранду вітчизняного футболу.

Під акорди рясного дощу, який протягом всього дня йшов у Києві розпочалась гра між "Ворсклою" — футбольним клубом вищої ліги України і "Динамо" — українським футбольним клубом з міста Києва, що бере участь в українській Прем'єр-лізі.
Обидві команди розпочали гру досить обережно.

На 13-й хвилині Морозюк небезпечно пробивав у ближній кут воріт «Ворскли», однак її голкіпер Шуст контролював ситуацію. Через три хвилини Кензьора міг відкривати рахунок після помилки на виході стража воріт полтавців, однак його удар також виявився неточним.

Наступна помилка Шуста стала фатальною. Нападник «Динамо» Артем Беседін у ближньому бою обіграв кіпера «зелено-білих» та пробив вже по порожніх воротах. М’яч після зустрічі з ногою Даллку влетів у сітку воріт – 1:0.

Після перерви перевагою на футбольному полі володіли динамівці, у той час як «Ворскла» нічого не створила біля воріт Бойка. Але рахунок так і не змінився.