УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Помста Росії: в Києві скасували чемпіонат Європи з боротьби

06/04/2018
Помста Росії: в Києві скасували чемпіонат Європи з боротьби

Змагання перенесли в Македонію

Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів, який повинен був пройти в Києві, перенесений до столиці Македонії Скоп'є. Про це повідомляється на офіційному сайті Міжнародної федерації з цього виду спорту (UWW).

Причиною такого рішення стало нібито нездатність міністерства спорту України "забезпечити участь усіх європейських націй". Виконком UWW рішення про перенесення змагань прийняв таємним голосуванням.

Цікаво, що до складу виконкому UWW входять відразу двоє росіян, президент організації з Сербії, представники Болгарії, Франції, США та Узбекистану.

Міністр спорту країни Ігор Жданов вважає, що це рішення – помста за бойкот України змагань в Росії.

За його словами глави відомства, рішення про перенесення змагань з Києва було абсолютно несподіваним, так як наша країна надала всі гарантії організаторам і учасникам змагань.

"Показово, що 22-25 лютого 2018 року в столичному Палаці спорту під егідою UWW пройшов Міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам. У ньому взяли участь найсильніші спортсмени з 37 країн світу в т. ч. Росії. чомусь буквально півтора місяці тому у функціонерів UWW не виникало ніяких побоювань", – написав Жданов на своїй сторінці в Facebook.

Він акцентував увагу на тому, що Росія має величезний вплив в керівництві UWW. "Таке несподіване рішення Міжнародної федерації боротьби, де переважає потужний російський вплив, вважаю свого роду помстою Україні за бойкот міжнародних змагань в Росії", – написав міністр.

Нагадаємо, міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав указ про заборону українським спортсменам змагатися в Росії.

"Сьогодення вимагає від нас рішучих дій. Тому я підписав новий наказ – про те, що у відповідності з нещодавно прийнятим законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях", – українські спортсмени не будуть брати участь в жодних змаганнях, що проходять на території РФ", – підкреслив Ігор Жданов.

Також міністр знову закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА.