УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Помста з минулого: через що побилися Гаттузо та Гаскойн

01/04/2018
Помста з минулого: через що побилися Гаттузо та Гаскойн

Між всесвітньовідомим футболістом та тренером футбольного клубу “Мілан” стався неприємний інцидент.

Головний тренер Мілану Дженнаро Гаттузо згадав кумедний випадок зі своєї ранньої кар’єри футболіста. У 19 років опорника підписав шотландський Рейнджерс, де блищав легендарний Пол Гаскойн.

Гаскойн був відомий своїми витівками і в перший же день він привітав Гатузо в команді, напаскудивши йому в гетри. Дженнаро не витримав такого, і влаштував з авторитетом бійку. За давньою традицією гравці Рейнджерс приїжджали на тренування в дорогих костюмах. На знак примирення “Газза” оплатив Гаттузо костюм у кращого кравця міста.

“Гаскойн не міг бути прикладом для наслідування в повсякденному житті, але він часто допомагав мені радою – завдяки Полу я швидко освоївся в Глазго”, – цитує Гаттузо журнал Four Four Two.

Нагадаємо, нещодавно наставник Мілана неабияк здивував шанувальників тим, що порівняв гру своєї команди з голівудським актором Бредом Піттом.

Дженнаро Гаттузо сказав, що спокійно ставиться до не надто яскравих перемог своєї команди. “Россонері” під керуванням 40-річного фахівця вперше з 2009 року змогла не програти у 13 зустрічах поспіль.

“Ми – не Бред Пітт. Але ми повинні залишатися такими ж потворними, як і моя борода, з темними колами під очима”, – цитує Goal Гаттузо.

Під керівництвом Гаттузо Мілан вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи та фінал Кубка Італії, а також підібрався до четвертого місця в серії А, яка дає право на вихід у Лігу чемпіонів, на відстань семи очок.