УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Поради від довгожителів, які допоможуть зберегти молодість і розум

05/06/2018
Поради від довгожителів, які допоможуть зберегти молодість і розум

Поки еліксир молодості не винайдено, вчені продовжують працювати над тим, як людству допомогти зупинити наближення старості і збільшити тривалість життя.

Чомусь деякі живуть не менше століття в бадьорому тілі і при здоровому глузді, а інші в 60 виглядають на 80 і мають купу проблем зі здоров'ям. Довгожителі поділилися своїми правилами життя, які можуть стати в нагоді кожному, хто хоче залишатися здоровим і красивим, незважаючи на рік народження.

Ці нескладні правила допоможуть вам стати довгожителями:

1. Активний спосіб життя. Напевно, ви не раз чули, що рух – це життя. Довгожителі все, як один, стверджують, що протягом всього свого життя ніколи не лежали цілими днями, а намагалися бути максимально активними. Вони роблять зарядку вранці, проводять багато часу на свіжому повітрі, багато ходять пішки. Як бачите, щоб прожити до 100 років, необов'язково ставати професійним спортсменом.

2. Контроль артеріального тиску. Гіпертонію нерідко називають "тихою вбивцею" сучасного людства. Проблеми з високим тиском є ​​у багатьох людей, але кожен в силах їх усунути, якщо вчасно звернутися до лікаря і буде дотримуватися його порад.

3. Збалансований раціон харчування. Вживання вітамінізованих, корисних для здоров'я продуктів, збільшує тривалість життя, тому що сприяє захисту організму від численних недуг і зміцнює імунітет.

4. Підтримувати нормальну вагу. Ожиріння – це ризик передчасної смерті, в зв'язку з чим медики радять позбавлятися від зайвих кілограмів всім тим, у кого вони є. До того ж, серед довгожителів ви рідко можете зустріти огрядного людини.

5. Відмовитися від куріння. По-перше, нікотин провокує кисневе голодування клітин, від чого запускаються процеси передчасного старіння. По-друге, куріння в буквальному сенсі слова гробить здоров'я судин і серця, а також може стати причиною раку легенів і не тільки.

6. Контроль холестерину. Ліпопротеїди низької і дуже низької щільності, тобто "поганий" холестерин, сприяють розвитку серйозних судинних і серцевих захворювань, тому дуже важливо контролювати рівень холестерину і не допускати його підвищення.

7. Спілкування. Самотні люди, які не підтримують контактів з оточуючими людьми, швидше старіють і раніше вмирають. Цей факт був доведений вченими неодноразово.

Візьміть на озброєння поради довгожителів і, можливо, вони допоможуть вам дожити до ста років, а то і більше.