Поразка, травма та пограбована квартира: український футболіст пережив пекельний день

19/03/2018

У Владислава Кулача вкрали гроші

У Полтаві обікрали футболіста Ворскли Владислава Кулача, поки він перебував у Києві на матчі з Динамо. В ніч на 19 березня футболіст звернувся з заявою про крадіжку до Подільського райвідділу поліції. У нападника викрали 50 тисяч доларів США та 10 тисяч євро. За неперевіреними даними з квартири також винесли 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 18 березня Ворскла у Києві програла Динамо з рахунком 0:4. Владислав Кулач вийшов на поле у стартовому складі і зіграв 75 хвилин. На 76-й хвилині Кулач зазнав пошкодження і його замінив Володимир Одарюк.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року грабіжники проникли в будинок гравця Динамо Олега Гусєва, коли він був з командою в Швейцарії на матчі проти Янг Бойз.

Нагадаємо, 6 березня футболісти Перуджі виявили пропажу особистих речей у перерві переможного матчу італійської Серії Б проти Брешії (2:0). Гравці не знайшли своїх гаманців, коштовностей, техніки і годинників. Найдорожчий викрадений предмет оцінюється в 10 тисяч євро, повідомляє ANSA.

На даний момент поліція встановлює, як злодії пробралися всередину стадіону "Ренато Кури". Цікаво, що жодних ознак злому дверей і вікон немає, а в роздягальні Брешії речі залишилися недоторканими.