УКР
App for android App for apple

“Повертаюся на ринг!”: Кличко похвалився своєю спортивною формою (відео)

01/09/2018
“Повертаюся на ринг!”: Кличко похвалився своєю спортивною формою (відео)

Колишній чемпіон світу Володимир Кличко провів тренування і заявив, що не хоче припиняти займатися боксом, незважаючи на завершення кар'єри.

Відповідне відео спарингу на рингу Кличко оприлюднив у своєму Іnstagram.

"Продовжуйте рух незалежно від ваших цілей", – підписав відео Володимир Кличко.

Володимир Кличко, який рік тому заявив про завершення боксерської кар'єри, в черговий раз продемонстрував, що перебуває у відмінній формі і не розгубив навичок і умінь.

Раніше повідомлялось, що його брат, мер Києва Віталій Кличко візьме участь в заходах із вшанування пам’яті американського сенатора Джона Маккейна, які відбудуться в суботу, 1 вересня, в Вашингтоні. Кличко отримав запрошення від родини Джона Маккейна та Сенату Сполучених Штатів.

Він відвідає Національну меморіальну службу в Національному соборі Вашингтона, де будуть присутні родина і друзі Маккейна, сенатори і конгресмени, співробітники офісу сенатора, запрошені світові політики. На службі виступлять  екс-президенти США Джордж Буш-молодший і Барак Обама.

 

F.A.C.E. the Challenge: no #willpower without endurance, no endurance without habits! Keep going no matter what your goals are… #facethechallenge #klitschko #keepgoing #goals #success

Допис, поширений Wladimir Klitschko (@klitschko)