УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Повідомили нові факти про смерть українського спортсмена на заробітках в Польщі

01/06/2018
Повідомили нові факти про смерть українського спортсмена на заробітках в Польщі

Український спортсмен Владислав Мініч, який поїхав на заробітки до Польші, помер не у робочий час.

Про це у Facebook повідомила Федерація мас-реслінгу.

"Український спортсмен помер не в робочий час і не на робочому місці. За словами рідних спортсмена, нещастя сталося у вихідний день на рибалці. Це не був нещасний випадок на роботі. За попередніми повідомленнями причиною смерті став тромб, який закупорив судину. Було б правильним точну інформацію про діагноз та причини смерті запитувати в компетентних медичних органах, а також у представників правоохоронної системи", – йдеться у повідомленні.

Владислав Мініч був чемпіоном України і бронзовим призером фіналу Кубка світу-2017 з мас-реслінгу – перетягування палки.

Тіло хлопця мають привезти додому з дня на день. Родичі зуміли швидко зібрати необхідних 70 тисяч гривень для перевезення тіла. Допомогли фінансово не лише українці, а й іноземці.

"Велику підтримку надали як люди всередині України, так і наші громадяни, що працюють за кордоном, а також громадяни Польщі та інших країн. Допомогу надала Міжнародна федерація мас-рестлінгу. Родичі Владислава повідомляють про велику підтримку, яку надає керівництво фірми, де працював спортсмен. Начальник Владислава Магдалена особисто курирує процедуру відправлення тіла додому і допомагає вирішувати багато питань, пов'язаних з оформленням необхідних документів", – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 27 травня помер чемпіон України з мас-реслінгу 23-річний Владислав Мініч з села Чорнянка Каховського району Херсонщини.

Хлопець поїхав у Польщу на заробітки. В Україні не знайшов роботу з хорошою зарплатою. У сусідній країні влаштувався будівельником.