УКР
App for android App for apple

Поєдинок Олександра Усика проти британця Тоні Беллью можуть перенести на 2019 рік

06/09/2018
Поєдинок Олександра Усика проти британця Тоні Беллью можуть перенести на 2019 рік

Поєдинок абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі Олександра Усика проти британця Тоні Беллью може бути перенесений на наступний рік. Виявляється, український боксер повинен провести обов'язковий захист одного з чемпіонських поясів, які йому нині належать.

Нагадаємо, що Олександр є чемпіоном світу у своїй ваговій категорії за версіями найпрестижніших боксерських організацій – WBO, WBA, WBC і IBF. І всі вони повинні були бути поставлені на кін в титульному поєдинку Усика з Беллью. Представники боксерів практично про все домовилися, бій повинен був відбутися в листопаді цього в Англії.

Але тут несподівано втрутилася організація WBA, яка зобов'язала Усика провести захист їх чемпіонського пояса, б'ється з росіянином Денисом Лебедєвим (так званий "чемпіон у відпустці", який більше року не виходив на ринг). Такий несподіваний поворот спантеличив промоутерів Усика і Беллью, які в даний час шукають варіанти вирішення проблеми. Позиція Едді Хірна (менеджер британського боксера) непохитна – його клієнт буде битися тільки за всі чотири пояси. Також Хирн допустив перенесення поєдинку з Усиком на 2019 рік.

Промоутер українця Олександр Красюк також підтвердив, що всі чотири пояси будуть розіграні в бою Усика з Беллью. У переговори з представниками Лебедєва команда Усика ще не вступала, так як у того на 7 вересня запланований бій з турком жіття Алтункаем. Одним словом, тільки на наступному тижні ситуація повинна остаточно проясниться.

Нагадаємо, що Кличко і Усик зійшлися в спарингу.