УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Правильне рішення”: Шпилевський пояснив, чому вигнав Мілевського з «Динамо»

19/08/2018
“Правильне рішення”: Шпилевський пояснив, чому вигнав Мілевського з «Динамо»

Колишній головний тренер брестського «Динамо» Олексій Шпилевський пояснив, чому вигнав Артема Мілевського з команди на старті сезону:

«Конфлікт з Артемом Мілевським? На дуже багато чого я закривав очі, на все: жахливу репутацію, на всі чутки, хотів сам переконатися.
Але коли людина не дотримується ні крапельки поваги і респекту, не тільки до мене, а й до партнерів, то треба приймати для всіх правильне рішення, в першу чергу для команди.

Я прийшов нізвідки? Клуб бундесліги, який грає в Лізі чемпіонів, де працюють висококваліфіковані фахівці, один з кращих менеджерів (Ральф Рагнік) в Європі, це нізвідки? Мілевського і багатьох інших туди навіть на стажування не взяли б, де треба всім співробітникам проходити через асессмент-центр, перед тим як тебе беруть на роботу, не кажучи про привілеї там працювати.

Я футбольного життя не бачив? З тими легендарними людьми, про яких читав, з якими спілкувався, проводив час і мене оточували і оточують можна тільки лише заздрити. Дякую Богу за це.

Прибрати лідерів? Лідер – це, не кажучи про індивідуальний клас футболіста, професіонал, професіонал і ще раз професіонал. Відношення до справи, до тренера, до партнерів, до глядачів (це не тільки помахати рукою), до превентивних і відновлювальних заходів (сон, харчування, режим і так далі). Тут я вже краще не буду продовжувати, а то можуть дуже багато хто від цього постраждати …

Або чому Зе Роберто, Мальдіні, Зеєдорф, Хаві, Роббен, Ріббері, Гіггз, Федерер і так далі в 35-42 роки на топ рівні грали або грають? »

Відзначимо, що Мілевський також не став мовчати і розкритикував Шпилевського.