УКР
App for android App for apple

Президент UFC назвав умову бою Макгрегор – Нурмагомедов

30/04/2018
Президент UFC назвав умову бою Макгрегор – Нурмагомедов

Конор Макгрегор і Хабіб Нурмагомедов можуть провести бій

Президент UFC Дана Уайт прокоментував можливий бій між екс-чемпіоном Конором Макгрегором (21-3) і чинним чемпіоном UFC у легкій вазі росіянином Хабібом Нурмагомедовим (26-0).
 
За словами Уайта, якщо такий бій відбудеться, то пройде він у США.

"У якийсь момент Хабіб проведе бій в Росії, але його суперником буде не Конор. Якщо Макгрегор зустрінеться з Нурмагомедовим, то станеться це в Лас-Вегасі – такий поєдинок занадто великий, щоб проводити його в Росії", – передає слова Уайта TMZ Sports.

Хабіб Нурмагомедов розповів, що веде переговори про бій з екс-чемпіоном Конором Макгрегором.

"Суперника поки немає, але йдуть переговори про можливий поєдинок в кінці року. Мені без різниці, з ким битися, якщо чесно. Буду битися з тим, з ким скажуть. Поки є здоров'я і бажання битися, я буду захищати свій титул.

Переговори про бій з Макгрегором йдуть, але я не хочу, щоб вони надовго затягувалися. Якщо з Конором не вийде до кінця року зустрітися, хочу провести бій з Дастіном Порье або іншим бійцем. Але з Макгрегором бою, подібного до того, що був з Барбозою або Яквінтою, не буде. З Конором будемо боротися, будемо його валити і ламати", – передає слова Нурмагомедова Чемпіонат.