Президенту відомого футбольного клубу винесли суворий вердикт за агресивну поведінку

31/01/2019

Дисциплінарний комітет Професійної ліги Франції виніс суворий вердикт за підсумками інциденту, що мав місце 4 грудня минулого року після завершення поєдинку Ліги 2 (другого за значимістю дивізіону країни) між «Аяччо» і «Нансі» (1: 1).

Президент клубу з Корсики Леон Лучані отримав дворічну заборону на заняття будь-якою футбольною діяльностю (бути присутнім на лавці запасних, входити в суддівську кімнату і виконувати функції президента) за агресивну поведінку щодо арбітрів.

Лучані занадто емоційно висловлював своє невдоволення рішенням Рома Ліссорга, який на останній хвилині першого тайму призначив сумнівний, на думку гравців і керівництва «Аяччо», штрафний удар в центрі поля, який суперник швидко розіграв і відкрив рахунок в матчі.

Факт фізичного впливу був відображений арбітрами в рапорті, і дисциплінарним комітетом було прийнято справедливі заходи. Дискваліфікація вступить в силу з 5 лютого – таким чином, до своїх обов'язків месьє Леон зможе приступити лише з 5 лютого 2021 року.

Додамо, що той матч «Аяччо», який залишив елітний французький дивізіон в 2014-му і займає в нинішньому сезоні 13-е місце в Лізі 2, вдалося не програти – в самій кінцівці матчу корсиканці все ж зрівняли рахунок в протистоянні з одним з аутсайдерів ( «Нансі» розташовується на 19-му місці з 20 команд).

Зазначимо, що Лучані виконував функції президента «Аяччо» з 2015 року, коли замінив на цій посаді свого попередника Алана Орсона.