УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Приписують роман з тренером”: що відомо про особисте життя української тенісистки Лесі Цуренко

30/05/2018
“Приписують роман з тренером”: що відомо про особисте життя української тенісистки Лесі Цуренко

Український спорт зараз у стадії стагнації.

Він тільки почав зарекомендовувати себе на міжнародній арені, але перші високі досянення у нас вже є. Наприклад, українка Еліна Світоліна має всі шанси цьогоріч стати першою ракеткою світу. Але окрім неї Україна має ще багато талановитих спортсменів.

Сьогодні мова піде про іншу тенісистку, другу ракетку України – Лесю Цуренко. У кожного спортсмена широке коло власних амбіцій. Леся Цуренко багато і наполегливо працює для того, аби її результати щоразу ставали кращими. Найбільшим успіхом тенісистки за всю її спортивну кар'єру став вихід до четвертого кола Відкритого Чемпіонату США у 2016 році.

 

Багатьох фанатів Лесі цікавлять не лише її спортивні досягнення та перемоги на турнірах Великого Шолому, але й подробності особистого життя спортсменки. А про це Леся не любить говорити з журналістами. Вона вважає, що приватна сторона життя для того і є, аби бути схованою від сторонніх очей. Але без пліток і домислів не обійшлося.

Справа в тому, що тренер Лесі – Дмитро Бричек – старший від спортсменки лише на декілька років. Раніше Дмитро був її спарринг-партнером. Пліткували, що між спортсменами є романтичні стосунки, які вони просто приховують від загалу. Але чи так це насправді? Ані Леся, ані Дмитро не не підтвердили цих чуток. Але і не спростували їх, коректно оминаючи тему особистого під час інтерв'ю. Ось що сказа Леся журналістам з цього приводу:

"Коли ми тільки почали разом тренуватися, Дімі було лише 25 років. І він вже мав 7 років тренерського стажу. Це не могло не вражати. Звісно, у наших стосунках не все гладко. Ми конфліктуємо, сперечаємося… Як і всі тенісисти, звісно".

Тільки ми помітили, що Леся говорить про стосунки? Можливо, вона проговорилася? Також Леся розповідає, що з рідними бачиться рідко, а з фанатами у соціальних мережах також не контактує, навідміну від багатьох інших сучасних спортсменів. Каже, що їй шкода на це часу, якого у красуні і так обмаль. У будь-якому разі ми бажаємо тенісистці успіхів у її подальшій кар'єрі. А особисте щастя вона ще обов'язково знайде, навіть не сумнівайтеся.