УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Приправа від паразитів: 17 спецій, які очищають організм від сміття

26/06/2016
Приправа від паразитів: 17 спецій, які очищають організм від сміття

Завдяки корисним властивостям деяких рослин їх варто вживати в їжу потроху, але регулярно.Также є приправи, які успішно борються з непроханими гостями, паразитами, повідомляє Коррупція.Спорт :

1. Базилік
Протипаразитарні властивості аналогічні алтею. Дуже зручно при приготуванні їжі використовувати порошок висушеного базиліка.
2. Барбарис
Противо дією володіють всі частини рослини. Найчастіше використовують корінь. Висушений і перемелений барбарис можна додавати в салати, перші і другі страви. Згубний для паразитів печінки. Покращує фільтрує здатність печінки, сприяє розщепленню жирів, очищенню крові.
3. Гвоздика
Спектр протипаразитарного дії гвоздики широкий – круглі, стрічкові і плоскі глисти, найпростіші, бактерії, грибки і віруси. Протипаразитарний ефект гвоздики проявляється в плазмі, мозку, в нервової і репродуктивної системах.
Застосування гвоздики при фарингітах, гайморитах, ларингіті, зубного болю і імпотенції допомагає організму позбавитися від паразитів і надає оздоровчий вплив. Гвоздика буквально дезінфікує легені, шлунок і лімфатичну систему.
4. Материнка
Використовується надземна частина материнки, зібрана під час цвітіння, в настоях і чайних зборах. Надає протипаразитарний ефект на бактерії і найпростіших.
5. Імбир
Використовується кореневище імбиру рослини. Відомий своїм широкого спектра противо дією на гельмінтів, віруси і грибки. Згубно діє на паразитів кишечника і органів дихання.
6. Кардамон
Використовують насіння кардамону. Протипаразитарні властивості виявляє в травної, дихальної та нервової системах, а також в системі кровообігу. Згубно діє на багато видів паразитів – від грибків і вірусів до стрічкових глистів.
Кардамон – прекрасне очищає засіб для шлунка, тонкої кишки та легенів. Він діє дуже м'яко. Повсюдно і давно використовується в їжу, є м'яким протипаразитарною засобом для дітей. Добре поєднується з фенхелем.
7. Кинза (коріандр)
Її зелень і насіння застосовуються повсюдно. Широкий спектр проти паразитарних властивостей.
8. Кориця
Кориця не втрачає своїх проти паразитарних властивостей і після теплової обробки.
9. Кунжут
Його насіння містить масло з сильним противо дією на паразитів шкіри і підшкірної клітковини. Насіння кунжуту застосовують в їжу з проявом антипаразитарних властивостей широкого спектру дії – в дихальної, травної та урогенітальної (у жінок) системах. Найсильніший протипаразитарний ефект роблять насіння чорного кольору.
10. Куркума
Куркума – потужне противопаразитарное засіб широкого спектра дії (від паразитів голови до паразитів шкіри). Порошок з висушеного кореневища широко використовується для приготування страв. Він робить їх смак своєрідно-екзотичним і повідомляє їм протипаразитарні властивості.
11. Лавр благородний
Листя лаврове листя і насіння містять ароматичні масла з сильними протипаразитарними властивостями. В якості прянощів лавр застосовують абсолютно у всіх перших і других стравах.
12. Перець червоний пекучий
Використовується плід. Сильне противопаразитарное дію червоного пекучого перцю відомо здавна. Він виганяє паразитів з травних органів; дихальної системи, вбиває їх в крові.
Практично всі паразити, що живуть в зазначених системах, – від вірусів до великих стрічкових глистів, а також грибки – не витримують атаки червоного перцю.
13. Перець чорний, запашний, стручковий
Плоди використовуються як прянощі. Ефірні масла плодів перцю виявляють, противопаразитарное дію в травної, дихальної системи та в органах кровообігу.
Чорний перець – один з найпотужніших продуктів, що знищують глистів і грибки в кишечнику. Масляний настій чорного перцю можна закопувати в ніс для оздоровлення слизової носа і боротьби з гельмінтами в мозку.
Сприяє знищенню паразитів, що викликають рожістие запалення і фурункули, знищує віруси герпесу. Змішаний з медом, сильно діє на грибки і глистів в легких.
14. Петрушка
Використовується насіння, корінь, листя рослини. Протипаразитарне дію петрушки проявляється в крові, м'язах, плазмі. Найбільш сильне протигрибковий і протівобактеріал'ное дію вона виявляє в урогенітальної і травної системах.
З неї можна готувати настої (з трави і насіння), відвари (з кореня), постійно додавати в їжу в свіжому вигляді і в порошках з сушеної зелені і кореня.
Продукти з петрушки особливо ефективно діють на паразитів, що активізуються при охолодженні організму і перевтомі.
Свіжий сік петрушки (2 ч. Ложки вранці натщесерце) – відмінне противопаразитарное засіб при трихомоноз і хламідіоз.
15. Кріп
Використовуються листя, стебло, насіння. Ефективно і згубно діє на паразитів в травній системі, печінці та підшлунковій залозі, в урогенітальної системі, в шкірі, в системі кровообігу. Кропове масло вбиває грибки, гноеродная інфекцію.
16. Фенхель
Протипаразитарні властивості проявляються в травної, сечовидільної та нервової системах. Насіння фенхелю приймають по 1 ч. Ложці після їди.
Суміш насіння фенхелю, кумина і коріандру (1: 1: 1) сприяє травленню, виганяючи паразитів з кишечника.
Насіння фенхелю і коріандру (1: 1) приймають в їжу для боротьби з паразитами в сечовидільної системи.
Насіння фенхелю сприяють очищенню від паразитів в тканинах грудної залози і збільшення лактації у годуючих матерів.
17. Часник
Протипаразитарний ефект часнику проявляється у всіх органах і системах людського організму. Спектр впливу часнику дуже широкий – немає таких паразитів, яких би він не зміг знищити.