УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Про це знали всі”: Холодницький розповів про договірні матчі

24/05/2018
“Про це знали всі”: Холодницький розповів про договірні матчі

Про договірні матчі в Федерації футболу України було "відомо всім", але тепер організація прийме всі необхідні заходи щодо винних осіб.

Про це заявив віце-президент ФФУ, голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький.

Так, коментуючи розслідування Нацполіціі кримінального провадження стосовно ряду функціонерів ФФУ, яких підозрюють в причетності до організації договірних матчів між українськими футбольними клубами, Назар Холодницький повідомив, що про таку практику "договорняків" знали всі.

"Все про це знали, але всі вважали за краще мовчати і приймати правила цієї гри. Ми показуємо, що такі правила гри не приймаємо. Хочемо бачити в Україні чесний футбол, тоді будемо жити не тільки легендами 80-х років", – заявив Холодницький.

За його словами, Комітет етики і чесної гри ФФУ фіксував злочинні моменти, але випадки чомусь не знаходили свого "логічного завершення".

"Цей вірус треба було прибрати, щоб організм заново почав працювати. Кожен глядач хоче подивитися не просто якийсь футбол, завдяки якому вже спрогнозували в МакДональдсі. МакДональдс не повинен вирішувати нашу гру, а повинна бути чесна гра", – додав віце-президент ФФУ.

Холодницький також зазначив, що ФФУ прийме всі необхідні заходи щодо винних осіб, включно з довічною забороною появи на стадіонах.