Прокинувся: суддя призначив пенальті, коли футболісти вже відпочивали

17/04/2018

Принади технології VAR

У матчі 30-го туру німецької Бундесліги Майнц приймав Фрайбург. Команди пішли на перерву за рахунку 0:0, але арбітр матчу Гвідо Вінкман подивився повтор та призначив пенальті у ворота гостей.

Цікаво, що переглянути повтор епізоду рефері порадив його асистент. Пенальті реалізував нападник Майнца Пабло де Бласіс на 45+7 хвилині гри. У другому таймі він забив ще один гол та подарував своїй команді перемогу.

Зазначимо, що цей матч запам'ятався ще одним цікавим епізодом. Фанати закидали поле туалетним папером в знак протесту проти проведення ігор по понеділках.

Майнц йде на 15-у місці у Бундеслізі, Фрайбург – 16-й. Обом командам загрожує пониження у класі.

Нагадаємо, що президент УЄФА Александр Чеферін висловився про систему VAR, яка допомагає рефері приймати рішення у складних ситуаціях.

"Знаю, що буде засідання Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB). Не думаю, що вони пропишуть правило використання VAR в Лізі чемпіонів. З наступного сезону ми абсолютно точно не будемо використовувати VAR в Лізі чемпіонів.

Я не проти цієї системи, але ми повинні пояснити всім, як ця система працює, в першу чергу вболівальникам. І відмінна можливість того надасться на чемпіонаті світу в Росії. VAR може стати хорошим проектом, але не треба поспішати", – сказав Чеферін.