Прокляття Мексики на Чемпіоні Світу

03/07/2018

Мексиканці впевнені: 1/8 чемпіонату світу для їх команди проклята. У світі тільки дві збірні, з 1994-го завжди виходили в плей-офф ЧС – Мексика і Бразилія. Але якщо бразильці за цей час виграли два чемпіонати світу, то мексиканці сьогодні в 7-й раз поспіль програли перший же матч на виліт.

Мексика двічі в історії добиралася до чвертьфіналу ЧС, але це було давно: в 1970-м і 1986-м (тобто коли країна була господинею турніру). З тих пір головна тема для обговорення в Мексиці перед ЧС – чи пройде їхня збірна перший раунд плей-офф. Напередодні поїздки в Росію Рафа Маркес сказав: «Команда не думає про Quinto Partido (« п'ята гра »- так в Мексиці називають прокляту стадію ЧС), ми хочемо стати чемпіонами».І все одно Мексика вилетіла в 1/8.
2018
П'ятий і останній ЧС Маркеса. Мексика виглядала втомленою, нічого особливо не показала в атаці і заслужено вилетіла.
2014
Мексика лідирувала до останніх хвилин, але Снейдер все ж зрівняв рахунок дальнім ударом. У доданий час Маркес сфолив у штрафній на Роббена – і далі пройшла Голландія.
2010
У ПАР Аргентина і Мексика зустрілися в 1/8 – 3: 0 менше ніж за годину. У наступному раунді команду Марадони рознесла молода Німеччина Лева.
2006
Рафа Маркес відкрив рахунок, але Ернан Креспо швидко зрівняв. Мексиканці вперлися і довели матч до екстра-тайму, але Максі Родрігес добив їх розкішним голом.
2002
Напевно, саме прикра поразка в 1/8 в історії збірної Мексики – від головних суперників, американців. Це був перший Кубок світу Рафи Маркеса – і його в тому матчі видалили.
1998
Мексика забила першою і утримувала лідерство майже весь матч, але німці відігралися в кінцівці. У наступному раунді Німеччина розгромно програла хорватам, але Мексиці від цього не легше.
1994
Так почалося прокляття Мексики. У матчі з золотим поколінням Болгарії дійшла до пенальті, мексиканці не забили три перших удари і вирушили додому.