УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Проміняв 10 років шлюбу на молоденьку красуню”: Таємниці особистого життя Руслана Ротаня. Ви будете здивовані

19/03/2018
“Проміняв 10 років шлюбу на молоденьку красуню”: Таємниці особистого життя Руслана Ротаня. Ви будете здивовані

Руслан Ротань не лише талановитий футболіст, капітан збірної України, а й багатодітний татусь, який виховує уже п'ятеро дітей. Напередодні нового року дружина Руслана подарувала йому ще одну донечку – Домінікану.

Особисте життя Руслана Ротаня не менш цікаве, ніж його футбольна кар'єра. Спортсмен був одружений двічі.

 

З першою дружиною Руслан прожив цілих 10 років. Марія професійно займалась карате. У шлюбі народилось троє дітей – дочка Ангеліна, яка після розлучення батьків живе з мамою у Києві і 2 синів -Богдан і Захар, які живуть з батьком.

З Марією їм постійно доводилось жити на два міста. Дружина з дітьми жила і працювала у Києві, а Руслан постійно пропадав на тренуваннях у Дніпрі.

Ще на початку їхнього спільного життя родину спіткала трагедія: під час пологів померла їхня перша дитина. Пара дуже важко пережила цю подію, проте після народження дочки Ангеліни змогли прийти в себе і рухатись далі.

Після 10-ти років шлюбу, Руслан і Марія розлучились, проте змогли зберегти теплі відносини та спільно виховують своїх дітей. Причиною розставання стали часті непорозуміння і життя на відстані.

Після розлучення Ротань не довго залишався самотнім і згодом одружився вдруге. Обраницею футболіста стала дівчина Христина Раєвська. Дружина уже народила Руслану двох доньок.

Дівчина молодша від Руслана, проте це не заважає їй знайти спільну мову з досвідченим чоловіком.

Христина любить активний відпочинок, неодноразово у різних інтерв'ю вона розповідала,що відпустку любить проводити у Іспанії, у сімейства Ротанів там навіть є квартира.

З дітьми Руслана від попереднього шлюбу спільну мову Христина змогла знайти і допомагає Руслану у їх вихованні. Зараз жінка у декретній відпустці і весь свій вільний час приділяє донечці Домінікані.

Руслан Ротань зміг досягнути чимало у футболі, тому бажаємо, щоб і в особистому житті у нього усе складалось добре