УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Прославив Україну: велогонщик з Донецька переміг на престижній багатоденці

20/04/2018
Прославив Україну: велогонщик з Донецька переміг на престижній багатоденці

Марк Падун кує перемоги

Заключний п'ятий етап престижної багатоденки Тур Альп приніс перемогу головному молодому таланту українського велоспорту – Марку Падуну. 21-річний гонщик команди Bahrain Merida пішов в атаку приблизно за 3,5 км до фінішу в Інсбруку. Українця ніхто не настигнул і він благополучно виграв гонку.

Для уродженця Донецька Падуна, який проводить свій дебютний сезон у професіоналах, ця перемога стала першою на дорослому рівні.

Результати п'ятого етапу:

1. Марк Падун (Україна, Bahrain Merida) – 4:16:10

2. Джордж Беннетт (Нова Зеландія, LottoNL-Jumbo) + 0:05

3. Ян Хірт (Чехія, Astana) + 0:06

4. Джуліо Чікконе (Італія, Bardiani – CSF)

5. Бен О'коннор (Австралія, Dimension Data)

Чинний віце-президент Федерації фігурного катання України Віктор Петренко включений до Зали слави світового фігурного катання. Про це повідомляє офіційний сайт НОК.

48-річний Петренко потрапив до Зали слави за великі заслуги і внесок в розвиток цього виду спорту. Він стане першим українцем, включеним до Зали слави фігурного катання.

Протягом спортивної кар'єри Петренко вигравав золото і бронзу Олімпійських ігор, а також ставав чемпіоном Європи та світу. Після цього фігурист став тренером, а зараз займається координацією міжнародної діяльності Федерації фігурного катання України.