УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

“Просто мрія кожного чоловіка”: Як виглядає Руслана Писанка через півроку після проекту “Зважені та щасливі” та як тримає себе у формі

21/04/2018
“Просто мрія кожного чоловіка”: Як виглядає Руслана Писанка через півроку після проекту “Зважені та щасливі” та як тримає себе у формі

Ще півроку тому уся країна спостерігала за Русланою Писанкою на проекті "Зважені та щасливі", де актриса разом з чоловіком намагалась скинути зайву вагу. Парі вдалось дійти до фіналу і у підсумку Руслана схудла на 42 кілограми.

"Ігор – 40 кілограмів, а я – 42. Будь-яка людина із зайвою вагою після таких результатів скаже: цього достатньо, щоб твоє життя круто змінилося. І правда, тепер я можу довго гуляти, стала витривалішою. Тому що перед проектом на своїх спектаклях, йдучи за лаштунки, я просто падала – ноги не витримували моєї ваги! У сукні героїв мене запихали дві дівчинки-костюмерки. Одним словом, настав момент, коли треба було терміново щось з собою робити. До речі, в моєму житті не раз відбувалося, що я відправляла в космос сигнал SOS і мені приходила відповідь. На цей раз це сталося у вигляді проекту «Зважені та щасливі»", – розповідала Руслана.

Сьогодні Писанка продовжує слідкувати за своєю вагою, а також  повернулась на театральні підмостки. Оновлену Руслану можна буде побачити в столичному Театрі оперети 23 квітня в спектаклі «Одеса-мама 2 або Пригоди бравого солдата Швейцмана».

Зовсім недавно артистка разом з чоловіком знялась у новій фотосесії, де продемонструвала оновлену фігуру і розповіла про те як підтримувати себе у формі і не втратити здобутих результатів.

 

“Зараз я не втрачаю вагу. Я її зберігаю. Довелося пережити Новий рік, потім Масляну. Ну така кількість свят, плюс гастролі, складний графік, безсонні ночі. Ми з чоловіком знаходимося в коливанні 4 кг. Прийшов-пішов. Але я не переживаю , завжди ці 2, 3, 4, можна прибрати. У порівнянні з 40 кг, це взагалі нічого “, – говорить Писанка.

Актриса активно займається спортом, навіть на гастролях, адже це найкращий спосіб тримати себе у формі.

“Коли гастролі, мені вистачає вистави. Це як гарне тренування. Я завжди придумую собі на спектаклях багато рухів для скидання калорій. Не можу просто сісти на стільчику і говорити текст. Якщо раптом розумію, що засиділася, намагаюся навіть на заправках, коли зупиняємося при переїздах з міста в місто, робити зарядку. а коли приїжджаю до Києва, можна піти в басейн або на масаж. Потрібно займатися постійно. Без фанатизму, але повинна бути система, щоб м’язи не слабшали, а ти був весь час в підтягнутому стані. Адже можна бути худим і не підтягнутим “, – зазначила Руслана.

Артистка дуже швидко звикнула до нової себе і має намір скинути ще декілька кіло.

“В останній раз я була в такій вазі, коли ми познайомилися з моїм чоловіком, а це було в 2009 році, я була більша, ніж зараз. Хоча мені тоді здавалося, що я дуже худа. В останній раз я була такою, не пам’ятаю, коли. Може в інституті, в 90-і роки. Я ніколи не була в одній вазі, весь час худла, поправлялася, тому важко сказати, не завжди навіть зважувалася “, – зізналася Руслана.

Також Писанка розповіла про недавні гастролі у Німеччині і про те як важко було себе стримувати від місцевої кухні.

«Доводилося бити себе по руках. Всі їх ковбаски, сосиски, пиво я спробувала. Бути в Німеччині і не з'їсти сосиску – мене не зрозуміють. Але німецькі порції настільки величезні, що їх не змогла подужати навіть чоловіча частина нашої компанії. Я в такі моменти обходилася супчиком. А після риби з салатом пройшла більше 15 тисяч кроків».

Бажаємо Руслані нових успіхів на театральній ниві,  а також надіємось, що артистка продовжуватиме радувати шанувальників своїм зовнішнім виглядом.