УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Просто неземна богиня”: Дружина Артема Федецького показала гаряче фото з відпочинку

16/07/2018
“Просто неземна богиня”: Дружина Артема Федецького показала гаряче фото з відпочинку

Про футболіста Артема Федецького знає напевно кожен. Усі пам'ятають норовливий характер цього спортсмена, який не раз опинявся поза грою через свої різкі висловлювання і дії.

Колись він був зіркою футбольного клубу "Дніпро" і збірної України, а сьогодні повернувся у рідні "Карпати", де виходить на поле вкрай рідко.

Проте особливу увагу привертає особисте життя футболіста – а саме його дружина.

У 2007 році, ще не будучи футбольним генієм, Федецький одружився з красунею Юлією. До цього вони зустрічалися багато років. У шлюбі у них народився син Андріан, якому жінка приділяє увесь свій вільний час. 

Юлія напевно сьогодні популярніша за свого чоловіка. Дівчина відомий столичний дизайнер і уже встигла відкрити магазин одягу власного бренду.

Юлія активна користувачка соцмереж, де часто ділиться з шанувальниками моментами свого життя. Юлія часто демонструє свої пишні форми у відвертих купальниках, від яких шанувальники просто в захваті.

Ось недавно дівчина опублікувала саме таку світлину – з відпочинку в Іспанії. На знімку Юлія  у яскравому жовтому купальнику позує на фоні моря. Волосся дівчина зібрала у пучок. Вийшло досить ефектно. Шанувальники не змогли оминути таку світлину увагою і засипали Юлію компліментами:

 

Слишком многие сейчас тратят деньги,которые они не заработали,на вещи,которые им не нужны,чтобы воспроизвести впечатление на людей,которые им не нравятся….зачем?Когда научишься воспринимать себя таким как есть,никому ничего не придётся доказывать?#yfcruisecollection#yuliafedetska#yfstorekiev#yf #madewith❤️

Публикация от YF (@yuliafedetska)

"Ідеально!, Діва!!!!, Богиня!!!, Клас!!! Ідеальна моя!!!!".