УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Пройшов Кубок Федерації. Україна увійшла до п’ятірки кращих

09/02/2019
Пройшов Кубок Федерації. Україна увійшла до п’ятірки кращих

У суботу, 9 лютого, збірна України зіграла поєдинок за третє місце з командою Польщі в рамках Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації. Наша команда поступилася 1: 2 і фінішувала четвертою.
 
Все вирішилося в парному протистоянні. Козлова / Костюк поступилися своїм суперницям – Росольска / Свентег – 1: 2 (1: 6, 6: 1, 6: 7).
 
Перший сет пройшов під диктовку польської пари. У наших дівчат нічого не виходило і як підсумок розгром – 1: 6. Другий сет почався також – 0:40 на подачі українок, але саме це гейм вийшов переломним.

Костюк і Козлова суіелі захистити подачу і це додало їм впевненості. Надалі вони зуміли захопити перевагу і довести сет до впевненої перемоги 6: 1.
 
Однак, як уже часто було на цьому турнірі, третій сет виявився не в нашу користь.
 
Боротьба практично на кожній подачі, але на фініші більш щасливими виявлялися польські тенісистки, що в підсумку вилилося в рахунок 5-1 і Польща подавала на матч.

Тут і почався героїчний камбек нашої команди. У це складно повірити, але Козлова і Костюк взяли п'ять геймів поспіль – 6: 5. Марта Костюк вийшла подавати на матч, у наших дівчат було три матчбола, але підвели нерви і віддали гейм 6: 6.
 
Все в такому матчі вирішив вирішальний тай-брейк. Боротьбу нервів виграли представниці Польщі – 7: 5. А з ним і матч.
 
Тепер в наступному році нам знову доведеться грати в рамках Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації.