УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Ворог про якого не здогадуєшся: Те, що стало причиною страшних опіків, є в кожному домі …(фото)

27/03/2016
Ворог про якого не здогадуєшся: Те, що стало причиною страшних опіків, є в кожному домі …(фото)

Все почалося з того, що 23-річний студент Родні Кулі, прокинувшись, виявив під пахвами незрозумілий висип. Подумавши, що причиною цього є алергія на мило, хлопець продовжив жити так само, як раніше. Однак буквально на наступний день пекучий біль після душу, змусив його звернутися до лікаря.

a

Сказати, що результат огляду вразив юнака – нічого не сказати. Доктор повідомив Родні, що висип під пахвами є не алергічною реакцією, а хімічним опіком. Подумавши, хлопець прийшов до моторошного висновку. Виявляється, причиною всіх проблем виявився його дезодорант.

Спочатку юнак не хотів вірити в таку нісенітницю. Справді, як уявити собі, що тебе підвів засіб, яким до цього без проблем користувався роками? Однак незабаром з'явилися і інші чоловіки, які стали жертвами дезодоранту!

image
Ось як виглядали пахви бідного Родні, коли той звернувся до лікаря. 

b
А ось один зі знімків, зроблених колегами  по нещастю. Ця людина стверджує, що використовував свій дезодорант всього лише раз. Подумати тільки, яку помилку повинні були допустити виробники, якщо пара мазків здатна викликати таке!

Дехто був змушений потім місяцями заліковувати наслідки власної необізнаності. Адже не дарма кажуть, «попереджений – озброєний». Добре що тепер, помітивши подібні синдроми, кожен буде знати, що можна просто змінити дезодорант!