ПСЖ обіграв Монако в матчі за Суперкубок Франції

30/07/2017

У суботу, 29 липня, матчем за Суперкубок між ПСЖ і Монако стартував футбольний сезон у Франції.

Поєдинок пройшов на зустрічних курсах. Обидві команди старалися більше грати на атаку, не особливо думаючи про захист своїх воріт.

Рахунок в матчі на 30-й хвилин вдалося відкрити монегаскам – Сідібе отримав розрізну передачу і спокійно реалізував вихід один на один з голкіпером. Монако мало шанс подвоювати перевагу, однак Мбаппе і Фалькао не реалізували свої моменти і на перерву команди пішли з мінімальною перевагою підопічних Леонарду Жардіма.

А ось героєм другого тайму, та й усього матчу в цілому, став новачок паризької команди Дані Алвес. Спершу бразилець на 51-й хвилині ідеально виконав штрафний, зрівнявши таким чином рахунок у матчі. А ще через 12 хвилин зробив ідельну передачу на Адріана Рабіо, який і встановив остаточний рахунок в матчі – 2:1.

Монако – ПСЖ 1:2

Голи: Сідібе, 30 – Дані Алвес, 51, Рабіо, 63

Монако: Субашич – Туре, Глік, Джемерсон, Конголо (Лопес, 66) – Сідібе (Сент-Максімін, 77), Тілеманс, Фабіньо, Лемар – Фалькао, Мбаппе (Каррільо, 71).
ПСЖ: Ареола – Меньє, Маркіньос, Сілва, Курзава – Верратті (Нкунку, 90), Мотта (Матюїді, 71), Рабіо – Алвес, Кавані, Пасторе (Гедеш, 86).