Рано на пенсію: Роналду вразив результативністю за Реал

11/03/2018

Зірковий португалець посоромив скептиків

У суботу, 10 березня, в матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу проти Ейбара форвард Реала Кріштіану Роналду оформив дубль і приніс перемогу своїй команді – 2:1.

До того ж португалець посоромив скептиків, які стверджували, що 33-річний нападник уже втратив колишню мотивацію і азарт і йому час на пенсію.

Якщо подивитися на статистичі дані, то капітан збірної Португалії в цьому сезоні забив 33 м'ячі в 34 іграх за клуб у всіх турнірах.

Для порівняння – у нападника Барселони Ліонеля Мессі 32 голи в 41 зустрічі за каталонців.

Роналду вперше з жовтня-листопада 2013 року забив більше голу в трьох іграх чемпіонату поспіль (2-2-2).

Відзначимо, що завдяки зусиллям Роналду Реал впевнено вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Перший матч у столиці Іспанії закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів, але парижани зберігали надію на успіх. Мрії французів розбив Кріштіану Роналду на 51-й хвилині матчу. Португалець забив 12-й у цьому розіграші ЛЧ. Чинний володар Золотого м'яча відзначався у кожному зіграному матчі.

На 66-й хвилині червону картку заробив півзахисник ПСЖ Марко Верратті. Завдання французів (забити як мінімум тричі) стало нездійсненним, але Едінсону Кавані вдалося відіграти один м'яч. Остаточний рахунок у грі встановив Каземіро на 80-й хвилині – 1:2.

Реал переміг ПСЖ з рахунком 5:2 за сумою двох матчів. До речі, 6 березня мадридська команда святкує день народження. Цього року Реалу виконалось 116 років.

ПСЖ – Реал 1:2

Голи: Кавані, 71 – Роналду, 51, Каземіро, 80

ПСЖ: Ареола – Алвес, Сілва, Маркіньос, Берчіче – Верратті, Мотта (Пасторе, 59), Рабьо – Мбаппе (Діарра, 85), Кавані, Ді Марія (Дракслер, 75)

Реал: Навас – Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело – Л. Васкес, Ковачич (Кроос, 72), Каземіро, Асенсио (Іско, 82) – Бензема (Бейл, 76), Роналду

Попередження: Верратті, Кавані – Ковачич, Рамос

Вилучення: Верратті, 66 (друга жовта)