УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Разом з ультрас: Ребров відвідує фан-сектор Динамо

08/05/2018
Разом з ультрас: Ребров відвідує фан-сектор Динамо

Екс-наставник киян вірний команді

Колишній гравець і тренер київського Динамо Сергій Ребров розповів про матч киян з Маріуполем, який він дивився з фанатського сектора "біло-синіх".

"Запросили – я і прийшов. (Посміхається). З ультрас спілкуюся ще з тих пір, як був тренером, адже команда грає для вболівальників. На трибуні з цими хлопцями опинився не в перший раз – інша справа, що на "Олімпійському" мене журналісти не помічали, а на стадіоні "Динамо" все дуже близько до поля знаходиться. Ось мене і засікли.

Раз проскандували моє прізвище пару раз, значить, своєю грою і своїм ставленням до нашої команди я заслужив таке ставлення. (Посміхається). Звичайно ж, коли знаходишся поруч, це виглядає дещо незвично. Я навіть відчув себе не в своїй тарілці.

На матч прийшов, щоб просто подивитися гру – і вдячний хлопцям, що пустили мене і контролювали ситуацію. Прийди я в звичайний сектор – футболу би толком не побачив.

Що вам сказати… Тиск, під яким Динамо закінчує сезон, природно, не могло не позначитися. Були моменти, могли забити, але, на жаль, не реалізували свої шанси.

Коли залишається принаймні математична можливість, немає ніякого сенсу втрачати надію і підводити під боротьбою за золоті медалі межу.

Потрібно продовжувати боротися – і я впевнений, що динамівці до останньої гри не опустять руки. Навіть при тому, що не все залежить від них", – наводить слова Реброва Спорт-Експрес в Україні.