Футбол рус

“Реал” і “Манчестер Сіті” вийшли у півфінал Ліги чемпіонів

13/04/2016

Мадридський "Реал" з розгромним рахунком обіграв німецький "Вольфсбург" у матчі-відповіді чвертьфіналу футбольної Ліги чемпіонів.

Зустріч відбулася на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді і завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів. Всі три м'ячі забив португальський нападаючий Королівського клубу Кріштіану Роналду, який відзначився на 16-й, 17-й і 77-й хвилинах.

chempionov

Перший матч між "Вольфсбургом" і "Реалом" відбувся 6 квітня і завершився з рахунком 2:0 на користь німецького клубу. Таким чином, за сумою двох матчів "Реал" переміг з рахунком 3:2.

Перед матчем стало відомо, що "Реал" розширив футбольне поле перед матчем з "Вольфсбургом".

В іншому чвертьфінальному поєдинку "Манчестер Сіті" обіграв французький ПСЖ з рахунком 1:0. У півфінал вийшли англійці, які перемогли з рахунком 3:2 за сумою двох матчів.

13 квітня відбудуться два інші чвертьфінали Ліги чемпіонів: "Бенфіка" (Португалія) – "Баварія" (Німеччина) і "Барселона" (Іспанія) – "Атлетико" (Іспанія).