Реал сенсаційно програв у матчі чемпіонату Іспанії

18/02/2019

Матч завершився з рахунком 1:2

У Мадриді на знаменитому стадіоні Сантьяго Бернабеу завершився матч 24-го туру чемпіонату країни з футболу, в якому "Реал" сенсаційно програв "Жироні".  Матч завершився з рахунком 1:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Якщо перші 45 хвилин пройшли у спокійній повільній грі з перевагою Реала і єдиний гол забив на 25-й хвилині Каземіро – 1:0, то після перерви гра різко змінилася. На 65-й хвилині гри капітан мадридців Серхіо Рамос зіграв рукою в своїй штрафній площі і отримав попередження.
Пенальті у ворота Реала реалізував Стуані – 1:1. А через 10 хвилин, на 75-й, Порту в падінні головою добив м'яч у ворота Тібо Куртуа і вивів гостей вперед – 1:2
Єдине, чим зміг відзначитися Реал у час гри, що залишився, – так це другим попередженням і видаленням капітана команди Рамоса.
Таким чином, Реал програв команді, яка ще жодного разу не вигравала в нинішньому календарному році – майже півтора місяця.
У 17-му турі чемпіонату Іспанії Реал зіграв внічию 2:2 на виїзді проти Вільярреала й не зумів наздогнати Севілью, яка йде на третьому місці.