Реал втрачає таланти: хто після Роналду вирішив покинути клуб

Півзахисник "Реала" Лука Модріч повідомив керівництву про бажання залишити клуб. Про це повідомляє Gazzetta dello Sport.

За інформацією видання, Модріч повинен був з'явитися в розташуванні команди і взяти участь в тренуванні, але так і не прибув.

Раніше з'явилася інформація, що на Модріча претендує міланський Інтер. При цьому агент хорвата веде переговори з "Реалом" – він може підписати з мадридцями чотирирічний контракт із зарплатою в 10 мільйонів євро в рік.

Роналду перейшов до Ювентуса
Ювентус офіційно оголосив дату презентації новачка команди Кріштіану Роналду – 16 липня.

Однак, як з'ясувалося, фанати туринської команди не зможуть подивитися на п'ятиразового володаря Золотого м'яча. Презентація португальця буде закритою – він пройде медогляд, сфотографується з новою формою та поспілкується із журналістами.

Раніше у ЗМІ повідомляли, що Юве заплатив Реалу за Роналду 100-120 млн євро. Португалець зароблятиме у Турині по 30 млн євро на рік впродовж чотирьох сезонів.

У минулому сезоні Реал та Ювентус грали у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У першому матчі Роналду забив двічі, один з голів – просто шедевр. У грі-відповіді туринці відіграли три м'ячі, але португалець поховав їх надії, забивши на останній хвилині з пенальті. У 2017 Реал та Юве зустрічались у фіналі Ліги чемпіонів. Роналду оформив дубль, а Мадрид переміг з рахунком 4:1.

Кар'єра Роналду
У 2009 році Реал заплатив за Роналду 94 млн євро та зробив його найдорожчим футболістом світу на той час.

У минулому сезоні Роналду відіграв за Реал 44 матчів в усіх турнірах, в яких забив 44 голів та віддав 8 гольових передач. Портал Transfermarkt оцінює п'ятиразового володаря Золотого м'яча у 120 млн євро.

З Реалом Роналду виграв чотири рази Лігу чемпіонів та двічі – чемпіонат Іспанії. Під час виступів за Манчестер Юнайтед Кріштіану також перемагав у Лізі чемпіонів (2008 рік) та тричі ставав чемпіоном Англії. У 2016 році CR7 тріумфував зі збірною Португалії на чемпіонаті Європи. Золотий м'яч нападник отримував у 2008, 2013, 2014, 2016 та 2017 роках.