Рекорд: фінський гонщик провів найшвидший круг в історії Формули 1

02/09/2018

Фінський гонщик виступає за команду Феррарі

Фінський пілот Феррарі Кімі Райкконен показав фантастичну швидкість в кваліфікації Гран-прі Італії.

Кімі Райкконен вчора виграв кваліфікацію Формули 1 на легендарній італійській трасі Монца.

Середня швидкість кола фіна склала 263,587 км / год, що стало новим рекордом Формули 1. Результат швидкого кола Райкконена склав 1.19: 119 хвилини. Також він побив рекорд Монци, який раніше належав Хуану Пабло Монтойя.

Попутно Кімі Райкконен став найстаршим гонщиком в історії Формули, який виграв поул-позишн.

Варто відзначити, що Гран-прі Італії відбудеться 2 вересня о 16:10.

Крім того повідомляється, що 13-й етап чемпіонату світу з автогонок в класі Формула-1 відбудеться вже в цю суботу і неділю, 1-2 вересня. Гонка відбудеться в Італії на легендарному автодромі Монца.

Телеканал "Перший автомобільний" (Україна), а також російський канал "Матч ТВ" будуть транслювати змагання у прямому ефірі. Початок трансляції о 15:50 за київським часом.

2 вересня можна буде подивитися гонку в запису на "Матч! Арена" в 18:40. 3 вересня на "Матч ТВ" до 04:00 і "Матч! Арена" у 08:35, 21:30.

Відеокартинка гран-прі Італії буде також доступна на супутниковому каналі "Сетанта спортс +" – ірландський телеканал, який є найбільшим міжнародним спортивним телеканалом.

Разом з тим варто відзначити, що у США на аукціоні був проданий Ferrari 250 GTO 1963 року випуску, який тепер є найдорожчим автомобілем в світі. За нього невідомий поки громадськості колекціонер заплатив 70 млн доларів.

Варто зазначити, що це не єдина в світі машина, яку продають за такою космічною ціною. Існує ще три або чотири 250 GTO, і всі вони коштують нечувано дорого – раніше іншу 250 GTO продавали за 52 млн доларів.

Хоча цей автомобіль, дійсно, унікальний. Саме він фінішував на четвертому місці в гонці 24 години Ле-Мана і переміг у ряді інших змагань. Під капотом цього Ferrari 250 GTO ховається двигун V12 об'ємом 3 літри і потужністю 300 к.с.