Game

30/10/2016
275 views
poor

У центральному матчі 11-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" обіграв "Наполі" 2: 1.

Переможний гол на 70-й хвилині забив Гонсало Ігуаїн, головна ударна сила неаполітанців в минулому сезоні, повідомляє Корупція. Спорт

"Ювентус": Буффон, Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні (Куадрадо, 39), Сандру, Пьянич (Маркізіо, 68), Хедіра, Ернанес (Стураро, 76), Манджукич, Ігуаїн

"Наполі": Пепе Рейна, Хюсай, Влад Кірікеш, Кулібалі, Гулям, Аллан (Зелінський, 76), Діавара, Хамшик (Ель-Каддурі, 82), Кальєхон, Мертенс, Лоренцо Інсіньє (Джаккеріні, 61)

На 51-й хвилині господарі подали кутовий. Бонуччі метрів з 8 пробив під поперечину 1: 0.

Через 5 хвилин захисники "старої синьйори" помилилися при створенні штучного положення "поза грою". Кальєхон зрівняв рахунок 1: 1.

На 70-й хвилині слід навіс. Хедіра вистрибнув вище Кулібалі і скинув м'яч. Ігуаїн пробив в нижній кут 2: 1.