УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Роман в 14 років: відомий спортсмен наважився на весілля з коханою дівчиною

31/01/2019
Роман в 14 років: відомий спортсмен наважився на весілля з коханою дівчиною

Ще на одного багатого і знаменитого нареченого стане менше.

32-річний Рафаель Надаль і його кохана Марія Франсиска Перелло готуються до весілля, повідомили ЗМІ.  Іспанський тенісист, який отримав 17 перемог на турнірах Великого шолома і став другою ракеткою світу, зробив пропозицію своїй дівчині після 14 років стосунків.

Відомо, що Рафаеля і Марію познайомила сестра спортсмена Еліса, а зустрічатися вони почали в 2005 році, хоча знайомі були зі школи.  За інформацією видання Hola Надаль зробив пропозицію коханій під час відпустки в Римі, а весільну церемонію пара планує влаштувати восени.

Як стало відомо, одруження закоханих пройде на Майорці, а саме – в місті Манакор, в якому народився тенісист.  Зараз наречений і наречена починають приготування до такого довгоочікуваного свята і збираються витратити на нього непристойно велику суму грошей.

«У мене є прагнення створити сім'ю.  Я люблю дітей і хочу, щоб мої діти займалися тим, що їм подобається », – говорив чемпіон в одному з інтерв'ю.

Майбутня дружина тенісиста Марія іспанка, народилася в Пальме на Майорці 7 липня 1988 року, працює в страховій компанії.