Роналду вперше зіграє у складі “Ювентуса”. Стала відома дата

20/07/2018

Зірковий португальський нападаючий Кріштіану Роналду дебютує в складі Ювентуса в контрольному матчі проти молодіжного складу Ювентуса, який заплановано на 12 серпня.

За інформацією видання, тренерський штаб Ювентуса дав відпочити футболістам, які брали участь в матчах плей-офф ЧС-2018, до 30 липня. У тому числі і Кріштіану Роналду, який зі збірною Португалії вилетів в 1/8 фіналу від Уругваю.

Зазначимо, агент Роналду Хорхе Мендес повідомив, що в «Ювентусі» зірка світового футболу планує завершити свою кар’єру .

Таким чином, Роналду пропустить турнір в США International Champions Cup, де Ювентус зіграє проти Баварії (25 липня), Бенфіки (28 липня) і мадридського Реала (4 серпня).

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що знаменитий нападаючий «Реала» Кріштіану Роналду переходить в «Ювентус». Сайт клубу офіційно підтвердив цю інформацію. Туринці заплатять «Реалу» за португальця 100 млн євро, ця сума розбита на дві частини. Також «зебри» повинні заплатити 12 млн євро в якості платежу солідарності і за вимогами ФІФА.

Роналду підпише з Ювентус контракт на чотири роки. Його деталі не розголошуються, але в ЗМІ писали, що португалець буде заробляти в Турині близько 30 млн євро в рік.

У минулому сезоні Реал та Ювентус грали у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У першому матчі Роналду забив двічі, один з голів – просто шедевр. У грі-відповіді туринці відіграли три м’ячі, але португалець поховав їх надії, забивши на останній хвилині з пенальті. У 2017 Реал та Юве зустрічались у фіналі Ліги чемпіонів. Роналду оформив дубль, а Мадрид переміг з рахунком 4:1.