УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Роналду зіпсував день народження коханої, “спалившись” на листуванні з моделлю

30/01/2018
Роналду зіпсував день народження коханої, “спалившись” на листуванні з моделлю

За інформацією джерела, спортсмен пропонував своєї давньої знайомої зустрітися його готелі.


Кріштіану Роналду разом зі своєю коханою Джорджиной Родрігез відсвяткував її 24-й день народження. Однак, незважаючи на святковий день, закохані були явно не в дусі. Судячи з усього, напруженість створили чутки про нічний листуванні спортсмена з моделлю Ріан Сугдею, повідомляє The Sun.

На фотографіях, які встигли зробити папарацці, Джорджина намагалася закрити своє обличчя маленької чорної сумкою, а Роналду вів її за руку. Усередині ресторану настрій дівчини практично не змінилося.


Роналду і Ріан знайомі з 2009 року. У відправленому дівчині повідомленні спортсмен попросив написати йому в "Фейсбуці" і додав: "Я подзвоню через годину, якщо напишеш свій номер. Я в своєму готелі". Модель нібито відповіла: "Я як раз збиралася забрати мого хлопця з роботи, а потім ми хотіли разом випити". На що Роналду неоднозначно написав: "Я не думаю, що твоєму хлопцеві сподобаються наші розмови в 11 вечора".


Переписка закінчилася після того, як наречений Ріан попросив футболіста залишити його подругу в спокої. За словами джерела, Роналду час від часу пише моделі і іноді ці діалоги переростають в щось більше.