Роналду знову забив диво-гол ножицями

08/04/2018

Португалець геніальний і на тренуваннях

Реал готується до центрального матчу 31-го туру Прімери проти Атлетіко, який відбудеться 8-го квітня о 17:15 за Києвом.

На одному з тренувань форвард «вершкових» Кріштіану Роналду знову розчохлив "ножиці" і забив шедевральний м'яч. Видно, що португалець у відмінній формі підходить до мадридського дербі і повторної гри проти туринського Ювентуса.

Нагадаємо, що Кріштіану Роналду забив два неймовірно красивих гола у матчі проти Ювентуса. Другий гол португальця вийшов настільки видовищним, що навіть італійські фанати аплодували стоячи.

Засмучена публіка на "Ювентус Стедіум" віддала п'ятиразовому володарю Золотого м'яча належне. Футболіст подякував фанатам щирим поклоном.

Зазначимо, що Роналду забиває у 10 матчах поспіль у Лізі чемпіонів – рекорд. Крім того, Ювентусу він забив в рамках ЛЧ дев'ять голів – також рекорд.

Журналісти AS виміряли, наскільки високо стрибнув Кріштіану, коли забив через себе. За допомогою комп'ютерної графіки вдалося підрахувати, що португалець відзначився з висоти 2,23 метра. Зріст футболіста – 1,87 м.

Рахунок у матчі на 3-й хвилині відкрив Роналду, пробивши зовнішньою стороною стопи. Більше голів у першому таймі забито не було.

У другій половині зустрічі мадридці збільшили перевагу. Шедевральний гол ударом через себе забив Роналду, оформивши дубль. Після цього Юве залишився в меншості, тому що другу жовту картку отримав Пауло Дібала. Крапку в матчі поставив Марсело, забивши цікавий гол. Як підсумок, 0:3 – виїзна перемога Реала.

Матч-відповіді відбудуться 11 квітня, у середу. Жеребкування півфіналів пройде 13 квітня у Ньоні. У 1/2 фіналу пари визначаються сліпим жеребом без попереднього посіву, так що один з одним можуть зустрітися представники однієї асоціації.

В 1/8 фіналу Реал обіграв французький ПСЖ із загальним рахунком 5:2, Ювентус був сильніший за англійський Тоттенгем (4:3).