УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Росіян відправлять на нари за допінг

25/01/2018
Росіян відправлять на нари за допінг

Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) збирається підключити російських правоохоронців і на законодавчому рівні запровадити кримінальну відповідальність за вживання допінгу. Про це заявив генеральний директор агентства Юрій Ганус.

«Ми ведемо активну роботу з правоохоронними органами, і розглядається питання, щоб включити кримінальну відповідальність за вживання заборонених засобів.

Практика роботи показує, що основні проблеми відбуваються в регіонах. Ми повинні звертати увагу на роботу спортсменів з молодших вікових груп. Чим раніше ми почнемо працювати з кожним конкретним спортсменом, тим більша ймовірність, що зможемо вберегти його від помилок», – сказав Ганус.

Відзначимо, що через звинувачення у вживаннні допінгу російські спортсмени виступатимуть у Південній Кореї під нейтральним прапором. При цьому російський прапор на Олімпіаді-2018 може розцінюватися Міжнародним олімпійським комітетом як організована політична демонстрація. Про це йдеться в заяві МОК.

"Використання прапора країни, навіть якщо її членство призупинене Олімпійським комітетом, вболівальником чи групою фанатів на Іграх не може бути заборонено. Проте, якщо це буде відбуватися у форматі організованої політичної демонстрації, то моніторингова група МОК прийме до уваги і оцінить це на предмет дотримання рішення виконкому МОК від 5 грудня 2017 року", – сказано в заяві МОК.