УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Розбили голову судді”: Матч Ліги Європи закінчився скандалом

10/08/2018
“Розбили голову судді”: Матч Ліги Європи закінчився скандалом

Матч все-таки був продовжений після наради з делегатом УЄФА. Асистент рефері був доставлений в лікарню з важкою травмою.

Подія трапилася у четвер, 9 серпня. Матч Ліги Європи в місті Граці Австрії довелося перервати через жахливий інцидент, коли вболівальники розбили голову помічнику арбітра.

Матч проходив між місцевим клубом "Штурм" і кіпрським АЕКом. У другому таймі, коли рахунок був 2:0 на користь гостей, гру призупинили тому, що боковому рефері Фредріку Клюверу зі Швеції розбили голову.

З трибуни один з уболівальників кинув пляшку, яка потрапила в голову рефері і завдала йому сильну травму. Головний суддя відправив команди до роздягалень, а пауза тривала близько 40 хвилин.

Матч все-таки був продовжений після наради з делегатом УЄФА. Асистент рефері був доставлений в лікарню з важкою травмою.

Футбольний фанат намагався втекти, але його вдалося затримати. Про це повідомляється на офіційному сайті австрійського клубу.

Кричущий випадок стався на 78-ій хвилині зустрічі. Клюверу була надана медична допомога, а представники УЄФА, порадившись, вирішили продовжити гру. На полі суддю замінив четвертий рефері.

Представники "Штурму" зазначили, що зараз вивчаються можливі варіанти покарання вболівальника і побажали лайнсмену якнайшвидшого одужання. Відзначається, що австрійський клуб може провести наступну домашню гру без глядачів.

Раніше повідомлялося, що під час фіналу Ліги Чемпіонів у Києві вболівальники влаштували в центрі столиці криваве побоїще. У Києві в кафе на вулиці Саксаганського, 7 молоді люди при перегляді фінального матчу Ліги чемпіонів влаштували бійку.

Так, дві групи молодих людей, які дивилися фінальний матч Ліги чемпіонів, в одному з київських барів посперечалися через футбольних уподобань.