УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Розплакався після бою і…”: Перемоги й невдачі Василя Ломаченка, нової легенди українського боксу

17/05/2018
“Розплакався після бою і…”: Перемоги й невдачі Василя Ломаченка, нової легенди українського боксу

Він тільки нещодавно заявив про себе на весь світ, а вже сьогодні вийти з ним на ринг мріють світові легенди. Дізнайтесь більше про Василя Ломаченка.

Василій Ломаченко – український боксер, два рази отримав чемпіонський титул на Олімпійських іграх у 2008 і 2012 років, дворазовий чемпіон світу 2009 і 2011 років, чемпіон Європи 2008 року, чемпіон світу за версією WBO у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) та другій напівлегкій вазі (до 59,0 кг), багаторазовий чемпіон України, володар Кубка Вела Баркера, заслужений майстер спорту України. Народився боксер 17 лютого 1988 року в Білгород-Дністровському, Одеська область.

 

Олександр Ломаченко на даний момент досяг небачуваного успіху у своїй кар'єрі. Вже першу перемогу чемпіон здобув у 6 років. Його суперником був хлопец на 2 роки старший за нього та на 5 кг важчий.

Вже у 2006 році Василій повертається з 4-ма перемогами з Марокко, ставши при цьому достроковим чемпіоном турніру.

 

Однак, на чемпіонаті світу у 2007 році Ломаченко програє у фіналі бій російському боксеру Альберту Селімову. За деякими чутками у момент програшу Василь розплакався. Однак, наступного року в Пекіні Василь бере блискучий реванш у Альберта. На той час Селімов був найкращим технічним боксером у своїй вазі. Однак Василь здобуває перемогу та отримує кубок Вела Беркера – щоприсуджується самому технічному боксеру під час турніру на Олімпійських іграх.

 

У 2009 році Василій прибуває в Мілан. Там він отримує свою першу велику перемогу і стає аматорським чемпіоном світу. Наступний чемпіонат світу у 2011 році в Баку Ломаченко програє бразильському боксеру Робсону Консейсан, однак пізніше, після подання апеляції українською федерацією, Василю повертають перемогу.

Після другої Олімпіади Ломаченко вирішує закінчити кар'єру і переходить у професіональний бокс. Один з найкращіх боїв Василія відбувся у 2013 році з Альбертом Селімовим. Альберт самовпевнено виходить на ринг без шолому. Однак український чемпіон блескуче отримує перемогу ще раз довівши, що у 2007 році перемога мала належати саме йому.

 

12 травня 2018 року відбувсься бій за зтитул чемпіона WBA з венесуельським боксером Хорхе Лінаресом, в якому у 10 раунді нокаутований Хорхе програє Ломачевському.

 

Окрім боксу головне місце у житті боксера займає його родина. Василь разом з коханою дружиною виховує двох дітей: дівчинку та хлопчика. Василь не дуже полюблює говорити про особисте на публіці аргументуючи це тим, що родина це є осбобисте і не підлягає обговоренню. Не зважаючи на блискучу кар'єру найголовнішим своїм досягненням Василь вважає свою сім'ю.