Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

З ким зустрічалась Марія Шарапова ? (ФОТО)

02/12/2015
З ким зустрічалась Марія Шарапова ? (ФОТО)

 

Хлопці, які не побоялися позалицятися до однієї з головних тенісисток сучасності.

Ім'я: Адам Левін

Професія: Соліст поп-рок групи Maroon 5

 

Левін і Шарапова познайомилися на вечірці на честь 18-річчя Марії в 2005 році і зустрічалися не дуже довго. Набагато більше шуму їхні стосунки залучили в 2007 році, коли в одній з російських газет з'явилися слова Левіна про те, що Шарапова в ліжку веде себе, як мертва жаба. Команда співака відразу ж заявила, що він насправді такого не говорив.

Що було далі: З 2010 по 2012 зустрічався з моделлю Ганною Вьяліціной, а в 2014-му одружився з моделлю Бехаті Прінслу. Деякі газети повідомляли, що перед весіллям співак зв'язався з усіма своїми колишніми – в тому числі, і з Шараповою – і вибачився за те, як з ними поводився.

Ім'я: Чарльз Еберсол

Професія: телепродюсер

 

 

У 2008 році з'явилися повідомлення про роман між Шараповою і продюсером каналу NBC Чарлі Еберсол – сином мільярдера Дика Еберсола. Розлучилися вони в лютому 2009 року після півроку разом.

Що було далі: Еберсол зустрічався з актрисою Софією Буш, а зараз будує відносини з Брітні Спірс.

Ім'я: Саша Вуячич

Професія: баскетболіст

 

У 2009 році Марія почала зустрічатися зі словенським баскетболістом Сашею Вуячич, в 2011 вони побралися, і росіянка розповідала про те, як збирається будувати сім'ю. Однак 31 серпня 2012 Шарапова повідомила, що на початку року вони з Вуячичем розлучилися.

Що було далі: Невідомо.

Ім'я: Григір Димитров

Професія: тенісист

 

Шарапова і Димитров почали зустрічатися в кінці 2012 року, а на турнірі в Мадриді в 2013 році підтвердили чутки про роман після того, як попалися папараці. Красива історія закінчилася в липні нинішнього року.

Що було далі: Димитрова пов'язували з болгарською моделлю і дружиною футболіста Ніколет Лозанова (казали, що саме через неї він розлучився з Марією). А зараз ходять розмови про роман болгарина з 37-річною співачкою Ніколь Шерзінгер.