УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

“Сашко кохав Аллу і такою великою, а дружину він такий не влаштовував”: Як змінилось життя переможця “Зважених та щасливих” Олександра Репьянчука та його дружини, яка теж брала участь у шоу

30/05/2018
“Сашко кохав Аллу і такою великою, а дружину він такий не влаштовував”:  Як змінилось життя переможця “Зважених та щасливих” Олександра Репьянчука та його дружини, яка теж брала участь у шоу

Олександр Репьянчук – учасник шоу "Зважені та щасливі", який став переможцем 5-го сезону.

До початку проекту Олександр важив 148 кг. На шоу чоловікові вийшло зробити неможливе – скинути 89 кг (60,13% від початкової ваги). Зараз хлопець разом зі своєю дружиною і тещею, що також брали участь у проекті, продовжують вести здоровий спосіб життя і займаються спортом.

 

У своє 21-ліття, коли одружувався зі своєю дружиною Аллою, яка вже тоді страждала від зайвої ваги, важив 64 кг. Коли пройшло пару років їхнього сімейного життя та Олександр почав стрімко поправлятися, то обвинувачував в цьому тещу. Він говорив, що це вона винна в його зайвих кілограмах, бо змушувала з’їдати на обід великі каструлі борщу, запиваючи все це пляшкою горілки. Тому щороку він стрімко прибавляв +10 кг до і так уже добряче зайвої ваги.

 

Разом з Аллою вже 15 років, майбутня дружина колись привернула його увагу своєю простотою та неабиякою хазяйновитістю. Сашко кохав Аллу все життя і такою великою, якою вона була, а ось дружину вага чоловіка не влаштовувала.

Алла навіть зберігала на телефоні фото Олександра, на якому він молодий і стрункий, і не нехтувала шансом нагадати чоловікові, яким він був, і яким потворним став.

Олександр пішов на проект, бо мріяв важити, як колись – 65-70 кг, хотів бути здоровим і стати прикладом для наслідування для своїх синів, допомогти дітям встати на ноги. Добився високих результатів та виграв проект.

 

Тренером в Олександра був В'ячеслав Узелков. З ледаря Саша перевтілився в лідера і став неабияким суперником для фіналістів даного проекту.

 

Також на проекті разом з ним боролася за титул переможця його дружина – Алла Репьянчук, яка стала однією з найбільш витривалих жінок на проекті, яка заявила про свою силу вже під кінець проекту «Зважені та щасливі-5».

Жінка завжди була вразливою і чутливою учасницею, яка старалась тягнути всю сім'ю на своїх жіночих плечах. Несподівано для себе Алла потрапила до фіналу і отримала велику підтримку від глядачів та багато приємних слів в соцмережах.

Зараз Олександр і Алла почувають себе чудово, їм дуже подобаються зміни, які відбулися в їхньому житті завдяки проекту.

В планах у них закрити свій старий бізнес – виготовлення ковбас і відкрити власний спортзал. Кажуть, що до них уже зверталися люди з бажанням займатися спортом разом з ними.Це неабияк мотивує і додає бажання займатися далі.