Саймон Йейтс вперше зміг стати переможцем велогонки “Вуельта”

17/09/2018

Українець Марк Падун не доїхав до фінішу багатоденки

Переможцем престижної шосейній багатоденної велогонки "Вуельта Іспанії", фініш якої пройшов в Мадриді, став британський велогонщик Саймон Йейтс з команди Mitchelton-Scott.  Ця перемога стала для 26-річного Єйтса першої в кар'єрі на Гранд-турах.

У генеральній класифікації він випередив в іспанця Енріка Маса (+1 хвилина 46 секунд) з Quick-Step Floors і колумбійця Мігеля Анхеля Лопеса (+2.04) з "Астани".

Єдиний український гонщик на "Вуельті" Марк Падун не зміг доїхати гонку до кінця, а найкращим його результатом стало третє місце на 12-му етапі.

Кращим в гірському заліку виявився бельгієць Томас де Гендт (Lotto Soudal), а в командному заліку перемогла Movistar.

Таким чином, в 2018 році британці добилися унікального досягнення, вперше в історії виграв всі три Гранд-туру сезону.  Кріс Фрум раніше переміг на "Джиро д'Італія", а Герайнт Томас – на "Тур де Франс".  При цьому британці виграли п'ять Гранд-турів поспіль.  У минулому сезоні Фрум став першим на "Тур де Франс" і на "Вуельті".

Нагадаємо, чемпіон світу з велоспорту призупинив кар'єру через вірус.  Відомий британський велогонщик Марк Кавендіш вирішив зробити паузу у виступах через хворобу.