“Сенсаційно програли”: матч “Динамо” проти “Карпат” здивував навіть затятих фанатів

03/09/2018

Київське "Динамо" в матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі сенсаційно програло львівським "Карпатам". Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 2:0.

Кияни, після вильоту від "Аякса" з Ліги чемпіонів намагалися реваншуватися перед домашніми уболівальниками і з перших секунд заволоділи ініціативою.

Вже на 2-й хвилині Супряга якимось незбагненним чином не зміг влучити у ворота. Циганков прострілював на дальню штангу, рикошет від ноги захисника "Карпат" переніс м'яч прямо до стійки, де Влад ударом в падінні влучив у каркас воріт.

Незважаючи на всі старання динамівців, їм більше не вдавалося створити реальну небезпеку біля воріт Кучинського, а на 17-й хвилині вони самі допустили фатальну помилку. Вербич обрізався в простій ситуації, Мякушко дограв епізод до кінця, відібрав м'яч у Бурди, прорвався флангом і прострілив. Шведу залишилося лише підставити ногу в порожні ворота.

Пропущений гол зовсім не розлютив "біло-синіх". Підопічні Хацкевича мляво атакували, не особливо загострювали ситуацію біля воріт суперника і замість того, щоб зрівняти рахунок, пропустили гол в роздягальню. Карраскаль обіграв Че-Че, віддав Шведу, а той легким рухом на протихід Кадару прибрав угорця і пробив прямо в дальній кут.
Другий тайм почався з видалення у "Карпат". На 55-й хвилині Мехреміч отримав другу жовту за вельми сумнівний фол на Русине. Окрилені віце-чемпіони за кілька хвилин створили ряд найнебезпечніших ситуацій, але бездоганно грав Кучинський, рятуючи свій клуб.

Решта 30 хвилин перетворилися в один суцільний штурм "Динамо". Київські гравці били і після позиційних атак і зі штрафних, кілька разів потрапили в штангу і поперечину, але хоча б зрівняти рахунок так і не змогли.

"Динамо" – "Карпати" 0:2

Голи: 0:1 – 17 Швед, 0:2 – 45 Швед.

Динамо – Бойко, Кадар, Бурда, Піваріч (Сідклей, 25), Кендзьора, Шапаренко, Че-Че (Калитвинцев, 71), Циганков, Вербич, Буяльський, Супряга (Русин, 46). Карпати – Кучинський, Мехреміч, Ковтун, Мірошниченко, Лебеденко, Карраскаль (Бородай, 58), Мякушко, Гуцуляк (Вербний, 76), Ербес, Швед (Кльоц, 67), Ді Франко.

Попередження: Мехреміч (26), Карраскаль (46), Бурда (75), Гуцуляк (75), Вербний (81), Калитвинцев (86). Вилучення:Мехреміч (55).

Нагадаємо, що днем раніше "Шахтар" здобув перемогу в донецькому дербі.