Севільська казка в Англії: Манчестер Юнайтед програв на Олд Траффорд

14/03/2018

Іспанці пройшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

13 березня в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед на "Олд Траффорд" грав з Севільєю. Перша гра завершилася з рахунком 0:0, але варто відзначити, що Севілья мала багато моментів для того, щоб розпечатати ворота Давіда Де Хеа.

У повторному поєдинку це у андалусійців вийшло. До 74-ї хвилини голів у матчі забито не було, а потім включив свої бомбардирські здібності Віссам Бен Йеддер, який за п'ять хвилин оформив дубль і таким чином Севілья повела в рахунку 0:2. Манчестер зміг забити лише один гол зусиллями Ромелу Лукаку на 84-й хвилині. Зустріч завершилася з рахунком 1:2 на користь іспанської команди, яка вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Манчестер Юнайтед є триразовим переможцем Ліги чемпіонів. Останній раз англійці вигравали в найпрестижнішому клубному турнірі Європи в 2008 році, перемігши лондонський Челсі. Після цього "червоні дияволи" двічі грали у фіналах ЛЧ (2009 і 2011 роки) і обидва рази програвали Барселоні. У 2017 році МЮ виграв Лігу Європи, завдяки чому і пробився у Лігу чемпіонів.

Севілья є справжнім королем іншого єврокубкового турніру – Ліги Європи. Андалусійці вигравали ЛЕ в 2006, 2007, 2014, 2015 і 2016 роках.

Жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться 16 березня, коли визначаться всі переможці 1/8 фіналу. Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру в цьому році складає 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА буде приймати участь у Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.