УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Шахтар – фаворит УПЛ? Півзахисник “Шахтаря” розповів деталі – новий план гірників!

12/08/2022
Шахтар – фаворит УПЛ? Півзахисник “Шахтаря” розповів деталі – новий план гірників!

Півзахисник «Шахтаря» Георгій Судаков розповів про зміни в команди.

«Давно такого не бачили, щоб весь склад був із власних вихованців плюс Степаненка, який уже понад 10 років у команді. Вважаю, що зараз буде більше уваги нашій команді від вболівальників та журналістів, тренерів молодіжної та національної збірної.

Ми давно вже в першій команді. Я — два роки, Михайло Мудрик — понад три роки. Ми щодня наполегливо тренуємося, є легіонери чи ні. Зрозуміло, що з іноземними футболістами була більш висока конкуренція. Тепер вони пішли, і ми відчуваємо, що на нас лежить більше відповідальності, і ми більше стаємо лідерами команди.

Треба приймати ініціативу на себе — не тільки у футбольних моментах, але і в побутових питаннях. Так, зараз ми отримали шанс, але я не скажу, що це якось несподівано. Ми також повинні боротися за місце в складі з легіонерами. Вважаю, що не особливо багато що змінилося. Просто тепер на нас більше відповідальності. Якщо раніше було більше досвідчених футболістів, то тепер результат більше залежатиме від нас.

Ми все віримо у свої сили і знаємо, які ми футболісти. Я впевнений на 100%, що всі, хто перебуває в команді, готові конкурувати з будь-яким клубом. Вважаю, що ми як були, так і залишаємося фаворитами в УПЛ. У Лізі чемпіонів подивимося, що буде. Минулого сезону не так багато очок набрали, хоча у складі виходило по 9 легіонерів. Побачимо, що буде зараз.

Вважаю, що ця ситуація піде нам у плюс, як мінімум, це поштовх для нас. Якщо раніше з 11 гравців у стартовому складі на полі виходило 9 легіонерів, то багато критикували „Шахтар“ і взагалі структуру клубу. Думаю, зараз цікаво стежитиме за командою та молодими українськими футболістами. Точно буде інший футбол. А там вже все залежить від нас.

Тепер у нас будується нова команда. Конкуренція у нас теж є. Можливо, вона не така, як раніше, але клуб як мінімум розраховуватиме на своїх футболістів. Якщо раніше купували і продавали бразильців, то тепер захочуть виховати футболістів, щоб вони грали в першій команді і показували результат», — сказав Судаков.