УКР
App for android App for apple
Главные новости
Подобається

“Шахтар” побудує на Прикарпатті два футбольні майданчики

24/06/2018
“Шахтар” побудує на Прикарпатті два футбольні майданчики

Футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) розширює географію програми масового футболу "Давай, грай!". У планах "гірників" побудова чотирьох футбольних майданчиків у населених пунктах Західної України.

Наразі відомо, що проект "Давай, грай!" охопить міста Червоногорад та Добротвір Львівської області, а також м. Бурштин і с. Демешківці (Галицький р-н) Івано-Франківської області.

ПОПУЛЯРНЕ:“Зійшовся з жінкою, з якою зустрічався багато років тому”: як склалась доля Юлі та Евгенія зі “Зважених”

У цих населених пунктах буде побудовано нові футбольні майданчики, а діти від 6 до 12 років отримають змогу безкоштовно займатися на них. Shakhtar Social створить необхідні умови для занять: забезпечить дітей інвентарем, продовжить готувати наставників-волонтерів, організовувати тренування й турніри.

– Проект "Давай, грай!" є національним, – говорить директор департаменту маркетингу і комунікацій ФК "Шахтар" Юрій Свиридов.

– Він дозволяє хлопчикам, дівчаткам, дітям з обмеженими можливостями регулярно займатись футболом. Філософія проекту – у відсутності бар’єрів і меж, тому Shakhtar Social розширює географію "Давай, грай!" по всій Україні, – йдеться на офіційному сайті донецького клубу.