“Шахтар” виграв дербі у “Металурга” завдяки дублю Тейшейри

16/05/2015

147984__max_news

У матчі 24-го туру української футбольної прем'єр-ліги "Шахтар" в донецькому дербі переграв "Металург". Поєдинок пройшов у Львові на стадіоні "Арена Львів" і завершився з рахунком 2:0 на користь команди Мірчі Луческу.

Дублем у першому таймі відзначився бразильський півзахисник Алекс Тейшейра, який забив на 9-й і 45-й хвилинах. Більше голів у матчі не було. "Металург" практично весь другий тайм грав у меншості після вилучення Чечера на 56-й хвилині.

Після цього поєдинку в активі "Шахтаря" стало 55 очок. У "Динамо" – 59 очок і гра в запасі: вже в неділю кияни достроково стануть чемпіонами, якщо обіграють "Дніпро" на своєму полі. У донецького "Металурга" залишилося 26 очок (восьме місце).