“Шахтар” з боєм вирвав перемогу над “Феєноордом” у Лізі чемпіонів

18/10/2017

"Гірники" здобули перемогу, дограючи удесятьох. У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" в гостях у "Феєноорда" здобув вольову перемогу – 1:2.

Господарі розпочали матч швидким голом. Вже на 7-й хвилині гри нападник голландців Стевен Бергейс відзначився ударом головою на добиванні.

Однак, вже на 24-й хвилині «гірники» зрівняли рахунок. Бернард, перегравши голкіпера, вразив порожні ворота.

Повернувшись з перерви, "Шахтар" здійснив відмінну атаку, в завершенні якої вдруге забив Бернард (54).

Зазначимо, що з 75-ї хвилини гри «гірники» залишилися на полі удесятьох – за другу жовту картку залишив поле Ярослав Ракицький.

У паралельному матчі групи F "Манчестер Сіті" вдома переграв "Наполі" (2:1). Господарі на початку матча впевнено заявили про свою перевагу завдяки голам Рахіма Стерлінга (9) та Габріеля Жезуса (13). Лише на 73-й хвилині гості завдяки пенальті у виконанні Амаду Дівара спробували виправити ситуацію, але це не допомогло.

Таким чином, "Шахтар" перебуває наразі на 2-му місці в турнірній таблиці з 6 очками. Лідирує "Манчестер Сіті", який має 9 балів. Матчі-відповіді команди зіграють 1-го листопада.