УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Шахтар заборонив гравцям грати за збірну України

30/01/2018
Шахтар заборонив гравцям грати за збірну України

Головний тренер збірної України U-17 Олег Кузнєцов прокоментував перемогу в товариському турнірі Кубок Розвитку, який проходив в Білорусі.
 
«За винятком першої гри, проти Молдови, кожен наступний матч був складним. Просто нам краще вдавалося використовувати свої моменти.
 Результатом тренерський штаб залишився задоволений, як і діями багатьох футболістів. Та й в цілому позитивних моментів в грі колективу було більше. Адже команда почала виступ практично відразу після відпустки.
 
Вдома ми в основному займалися біговою роботою. І в Білорусі тренувалися на штучному газоні не кращої якості. Тому в технічному плані у команди були деякі проблеми.

 

 

Ми розмовляли з багатьма тренерами інших команд, з організаторами змагань, висловлювали думку, що грати стільки матчів за такий короткий період часу – занадто велике навантаження для молодих футболістів.


У кваліфікаційному турнірі Євро основним воротарем був Анатолій Трубін з «Шахтаря». Гірники не відпустили своїх футболістів, тому Нещерет скористався наданим йому шансом. Аусси добре провів турнір. Він у нас грав на різних позиціях – і в центрі оборони, і опорним півзахисником …
 Непогано виглядали Волошин з Шулянскім, але, схоже, більше двох індивідуальних призів єдиній команді не дають », – сказав Кузнєцов.