Шахтар завдав нищівної поразки Карпатам: найяскравіші моменти матчу

05/03/2018

Донецький “Шахтар” в 22-му турі чемпіонату України в Прем’єр-Лізі впевнено обіграв львівські “Карпати”

Зустріч на стадіоні “Україна” завершилася з рахунком 0:3.

Перший тайм пройшов при досить рівній боротьбі. “Карпати” дуже непогано виглядали, особливо на тлі знекровленого “Шахтаря”, в складі якого не було дискваліфікованих Фреда, Ракицького і Тайсона.

Гості забили усі три голи у другій половині зустрічі. Спочатку Бернард на 55-й хвилині відкрив рахунок у грі, вдало зігравши на добиванні після сейву від голкіпера львів’ян.

Подвоїв перевагу донеччан Алан Патрік, який на 70-й хвилині протистояння поклав м’яч з середньої дистанції точно у кут воріт опонента. Для Патріка цей м’яч став дебютним у цьому сезоні.

Встановив остаточний рахунок на табло Ісмаїлі, який пробив під воротарем господарів після чудової розрізної передачі з глибини поля.

Таким чином, перегравши “Карпати”, донеччани зберегли 6-очковий відрив від київського “Динамо” за підсумками першої половини чемпіонату. Наразі, в активі команди Паулу Фонсеки 51 бал та перше місце у турнірній таблиці. “Карпати”, у свою чергу, залишилися з 19 очками на 9-й сходинці.

Цікавий той факт, що для воротаря “Шахтаря” Андрія Пятова ця гра стала третьою поспіль в УПЛ, яку він завершив “на нуль”. До цього “гірники” пішли з поля без пропущених голів проти одеського “Чорноморця” (5:0) та кропивницької “Зірки” (5:0).

Нагадаємо, як передавала Politeka, Динамо у важкій боротьбі перемогло Зорю в 22 турі української Прем’єр-ліги.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а відразу після перерви команди почали забивати. Рахунок відкрила Зоря – Лунін розпочав швидку контратаку закиданням на Громова, той підключив Караваєва, а в штрафній площі Фаупала і Харатін довели діло до голу.

Динамо відповіло подвійною заміною, яка принесла користь. Вербич через кілька хвилин після появи на полі головою результативно замкнув подачу Циганкова. Нічийний рахунок протримався недовго – Зоря знову вийшла вперед завдяки наполегливості Фаупалы, який накрутив Хачеріді і прострілив на Громова. Удар Артема підкоригував Юрі – рахунок 1:2.

На 77 хвилині господарі знову зрівняли рахунок, коли Гармаш знайшов Мораєса до штрафного Зорі, а бразилець вдало відкинув під удар Циганкову. А в компенсований час Динамо вирвало перемогу – Кендзьора відгукнувся на подачу з кутового від Циганкова – 3:2.