УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Шевченко може покинути національну збірну

29/03/2018
Шевченко може покинути національну збірну

Наставник збірної України Андрій Шевченко висловив надію на те, що незабаром очолить одну з клубних команд

На думку Шевченка, такий крок допоможе йому досягти своєї мети: створити потужний і успішний проект.

“Зараз я повинен продовжувати роботу в збірній, але з нетерпінням чекаю, коли зможу тренувати клубну команду. Тому що, коли у вас є більш висококласні гравці, ви можете досягти більшого.

Я хотів би створити команду-переможця і вигравати гру за грою. Мені подобається футбол в короткий пас, з безліччю вільних зон, компактною грою і агресивними футболістами, які постійно здійснюють пресинг”, – розповів головного тренера” ​​жовто-синіх”.

Слід зазначити, що Андрія Шевченка очолює національну збірну України з середини липня 2016 року. За цей час команда під його керівництвом провела 15 матчів, в яких домоглася 8-ми перемог і зазнала чотири поразки.

Нагадаємо, розкрита правда про невідомий гол Шевченка під час матчу між Україною і Уельсом.

Так, спершу рахунок відкрив валлієць Джон Хартсон. Він уже на 12-й хвилині зумів закинути м’яч в ворота українців. Після цього синьо-жовті довгий час не могли переломити результат поєдинку.

Звернемо увагу, що в другій половині матчу українцям все-таки вдалося це зробити. Гол створили Василь Кардаш та Андрій Несмачний. Після того, як другий обійшов практично всю захист суперника, він прострілив м’яч Андрію Шевченку, який заніс його в порожні ворота.